עברית  |  English  |  


מונה:

עסקים משפחתיים 
 

 
עסקים רבים במשק בין עסקים קטנים ובין גדולים הינם מה שקרוי "עסקים משפחתיים" בהם עובדים כמה דורות במשפחה או שהעסקים וניהולם מועבר מדור לדור. על פי חלק מן הנתונים עולה כי אף רוב העסקים בישראל הם מה שקרוי "עסקים משפחתיים".
 
עסקים משפחתיים מעלים שאלות סבוכות ייחודיות מאוד הן ברמת ניהול העסקים המשפחתיים ופיתוחם והן בדרך העברה הבין דורית במשפחה.
 
סוגיות אלה קשורות לדינים הכלליים ובפרט לדיני המשפחה כולל סוגיות של הסכמי ממון, אמנות משפחתיות ולדיני ירושה וכן לדיני התאגידים ועוד.

העסקים המשפחתיים מעלים סוגיות רבות העוסקות ביחסים הפנימיים בתוך המשפחה, מתחים, ושאיפות שונות שיש למי מבני המשפחה. מעבר לכך קיימות סוגיות הקשורות לזכויותיו של כל בן/בת משפחה ביחס למשפחה הגרעינית המנהלת ומשפחתו שלו, דבר שיוצר שאלות בנוגע להקשר ולנקודות הממשק בין המשפחות. 

על כן, מתוך הניסיון שצבר המשרד, יש לגשת לכל עסק משפחתי עם רגישות והבנת המטרייה מתוך רצון שהעסק המשפחתי ימשיך להתפתח ולהתנהל בדורות הבאים. 

מעבר לפן המשפטי קיימות לעיתים שאלות משפחתיות ארוכות שנים, שיש צורך לפתור אותן על מנת להכין לעסק המשפחתי מעטפת נכונה, ברמה המשפטית והמשפחתית. על כן המשרד חותר להגעה להסכמות ככל הניתן לצד אותו מערך משפטי נחוץ. 
 
לאור ניסיונו הרב של המשרד בתחום דיני המשפחה על כל ענפיו וכן ניסיונו הרב בליווי עסקים גדולים במשרד במגוון תחומים – שרבים מהם הינם עסקים משפחתיים- מעניק המשרד קשת ייחודית של שירותים משפטיים בהקשר של עסקים משפחתיים והכל תוך שימוש ביכולות הגישור והמאמץ למצוא פתרונות יצירתיים שנדרשים בתחום העסקים המשפחתיים.
 
המשרד משמש גם כיועץ משפטי קבוע של "אושר ועושר" חברה מובילה בישראל העוסקת בתחום הליווי והייעוצים של עסקים משפחתיים 
http://www.fb-osher.com/.
 
 כתובת המשרד

רח' לאונרדו דה וינצ'י 19, תל-אביב, בניין בית תנועת המושבים (מתחם בית אמות)
טל. 03-6957775 (רב קווי) פקס. 03-6957722
 


 אין לראות באמור באתר זה משום יעוץ משפטי ו/או תחליף ליעוץ משפטי

כל הזכויות באתר ובתוכנו שמורות למשרד בלבד ואין להעתיק תוכן האתר ללא אישור המשרד

לייבסיטי - בניית אתרים