עברית  |  English  |  


מונה:

דף הבית >> רומניה >> הקמת חברות ברומניה
 

לאתר רומניה היום מידע משפטי ועסקי ברומניה, לחץ כאן..

הקמת חברות ברומניה-

משרדנו מעניק שירותי הקמה ופתיחת חברות ברומניה באמצעת המנגנון המקצועי והביצועי הפועל מטעם המשרד ברומניה, וזאת ללא צורך בהגעת מקימי החברה לרומניה בשלבים הראשונים.

השלבים בהקמת החברה הרומנית-

  • שלב א'-

בחירת שם עבור החברה. כיום, על השם הנבחר להיות מורכב ממילים, להבדיל מאותיות, שלעיתים מסמלות ראשי התיבות של שמות בעלי המניות וכו'.

בשלב זה רצוי לבצע הליך אצל רשם החברות הרומני, בטרם הקמת החברה והוא שמירת שם החברה. בשלב זה ראוי למסור שלושה שמות חלופיים לחברה .

  • שלב ב'-

מתן כתובת רשומה. זהו שלב חשוב ביותר, הואיל ובהיעדר כתובת לא ניתן יהיה להקים החברה.

נושא זה הפך בתקופה האחרונה לבעייתי כיוון שלא לכל מי שמבקש להקים חברה אכן מצויה כתובת ברומניה. ולכן עליו לפעול למציאת כתובת עבור החברה.

כאשר אין כתובת זמינה קיימת אפשרות לשכור כתובת מגורמים שונים, אך הדבר כפוף לחתימת מסמכים, ובמידה רבה הדבר אינו מקל על שלבי ההקמה.

יצויין כי לאחרונה הסכומים הנידרשים עבור מתן הכתובת למי לידו אינה משגת כתובת הולכים ועולים, ועל כן רצוי לאתר כתובת בטרם התחלת הליך ההקמה.

  • שלב ג'-

לשם ביצוע הפעולות הנ"ל מישראל, נידרשות חתימות על מסמכים שונים בפני נוטריון בישראל הדובר השפה הרומנית. במקרים רבים רצוי אף לבצע במסמכים אלה אישור אפוסטיל.

מסמכים אלה הם יפויי כוח לביצוע רישום החברה ברומניה, ובין היתר הצהרות בעלי המניות. קרי, מקימי החברה על פי דיני רומניה, וכן הצהרת האדמיניסטרטור, שהוא מוסד שאינו קיים על פי דיני החברות בישראל, אולם מוסד זה חשוב ביותר על פי דיני החברות ברומניה.

  • שלב ד'-

העברת המסמכים המקוריים, בצירוף העתק הדרכון לרומניה, וביצוע ההליכים לפתיחת החברה ברומניה והקמתה.

זמני הקמת החברה-

ככל שמדובר בהקמת חברה ללא סיבוכים מיוחדים, כגון חגים שונים או מחסור במסמכים, ההליך יכול להימשך מספר שבועות ואף יותר בהתאם לעומס, אם כי ניתן לבקש במקרים מסויימים לזרז הליך הרישום.

החברה הרומנית-

להקמת חברה השלכות שונות שלגביהן ראוי להיעזר בייעוץ מס על פי דיני מדינת ישראל ודיני רומניה מגורמים מקצועיים ומוסמכים.

באשר להפעלת החברה באופן שוטף ראוי כי הדבר יבוצע על ידי איש מקצוע מקומי המכיר את רזי הדין הרומני בכל הקשור לניהול החברה הרומנית על י דיני רומניה.

על דיני רומניה ישנן השלכות נוספות בדבר ניהול חשבונות הבנק, וכן על הקמת חברות נוספות וסדר אחזקותיה.

לאור הפעילות הענפה של המשרד בענייני רומניה, הקים המשרד לצורך כך את אתר האינטרנט "רומניה היום" המעניק מידע משפטי ועסקי ייחודי: www.romaniatoday.co.il.

למשרדנו ניסיון רב בהקמת חברות ברומניה, ואנו משרתים לקוחותינו בארץ וברומניה בנאמנות, מסירות ומקוצעיות.

צור קשר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין לראות באמור באתר זה משום יעוץ משפטי ו/או תחליף ליעוץ משפטי

כל הזכויות באתר ובתוכנו שמורות למשרד בלבד ואין להעתיק תוכן האתר ללא אישור המשרד

לייבסיטי - בניית אתרים